Adventní Krakow

Adventní Krakow, Polsko, 8.12.2018, Bez stravy
Adventní Krakow
FM
Termín:
8.12. – 8.12.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:136999524
650 Kč (-0 %)
Popis
Krakow je jedno z největších, nejstarších a nejkrásnějších měst Polska. Dominantou města je vrch Wawel na levém břehu Visly, kde se tyčí impozantní královský hrad pocházející z 10. století a katedrála. Hrad býval po staletí sídlem panovníků a katedrála místem korunovací králů. O významu Krakowa, bývalého hlavního města Polska, svědčí i fakt, že i když roku 1609 byla hlavní metropolí jmenována Warszawa, v Krakowě se nadále odehrávaly korunovace nových vládců země.
Určitou kuriozitou kopce Wawel je Dračí jeskyně, s kovovou sochou draka, který chrlí z tlamy oheň. Váže se k ní pověst o sedmihlavém drakovi, který trápil celé město. Chrabrý král Krak draka později lstí zabil a založil město Krakow. Drak se později stal i symbolem Krakowa. Staré město, jehož jádrem je Hlavní náměstí (Rynek Główny – největší náměstí v Evropě) je společně s hradem Wawel zapsáno od roku 1978 na seznam chráněných památek UNESCO. Nenechte si ujít ani židovskou čtvrť Kazimierz, středověkou tržnici Sukiennice, Mariánský kostel a další a vychutnejte si vánoční atmosféru s vůní punče, pitného medu či polských uzenin, která se vine celým městem.
Další informace
Volitelný příplatek: místenka v autobuse 50 Kč/osoba
Minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu je 40 osob
Stravování
Vlastní
Doprava
Autobusem
Nástupní místa a časy odjezdů:
8:00 hod. …. Frýdek-Místek AN – nástupiště A
8:30 hod. …. Ostrava, parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy
8:55 hod. …. Havířov vlakové nádraží ČD
9:15 hod. …. Karviná AN – st. č. 6
Program
- v dopoledních hodinách příjezd do Krakowa
- prohlídka Krakowa s průvodcem cca 3 hodiny, poté individuální volno
- předpokládaný odjezd do ČR 17:30 – 18:30 hod. (autobus čeká max. 15 minut)
- návrat ve večerních hodinách
Cena zahrnuje
Dopravu luxusním autobusem s klimatizací, WC a TV, služby průvodce, pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
- vstupné do památkových objektů a muzeí (v době adventu je vstup do královských komnat ve Wawelu zdarma)
- komplexní cestovní pojištění: 70 a více let 80 Kč/den, 18-69,99 let 40 Kč/den, dítě od 6 do 17,99 let 20 Kč/den, dítě do 5,99 let cestuje-li alespoň s jednou dospělou osobou 0 Kč/den
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Havířov a.s., IČ 45192081.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK