Adventní Krakow

Adventní Krakow, Polsko, 8.12.2018, Bez stravy
Adventní Krakow
Termín:
8.12. – 8.12.2018
Změnit termín
Délka:1 den / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:136999524
650 Kč (-0 %)
Popis
Krakow je jedno z největších, nejstarších a nejkrásnějších měst Polska. Dominantou města je vrch Wawel na levém břehu Visly, kde se tyčí impozantní královský hrad pocházející z 10. století a katedrála. Hrad býval po staletí sídlem panovníků a katedrála místem korunovací králů. O významu Krakowa, bývalého hlavního města Polska, svědčí i fakt, že i když roku 1609 byla hlavní metropolí jmenována Warszawa, v Krakowě se nadále odehrávaly korunovace nových vládců země.
Určitou kuriozitou kopce Wawel je Dračí jeskyně, s kovovou sochou draka, který chrlí z tlamy oheň. Váže se k ní pověst o sedmihlavém drakovi, který trápil celé město. Chrabrý král Krak draka později lstí zabil a založil město Krakow. Drak se později stal i symbolem Krakowa. Staré město, jehož jádrem je Hlavní náměstí (Rynek Główny – největší náměstí v Evropě) je společně s hradem Wawel zapsáno od roku 1978 na seznam chráněných památek UNESCO. Nenechte si ujít ani židovskou čtvrť Kazimierz, středověkou tržnici Sukiennice, Mariánský kostel a další a vychutnejte si vánoční atmosféru s vůní punče, pitného medu či polských uzenin, která se vine celým městem.
Další informace
Volitelný příplatek: místenka v autobuse 50 Kč/osoba
Minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu je 40 osob
Stravování
Vlastní
Doprava
Autobusem (prosíme klienty, aby byli na nástupních místech 15 minut před odjezdem autobusu)
Nástupní místa a časy odjezdů:
8:00 hod. …. Frýdek-Místek AN – nástupiště A
8:30 hod. …. Ostrava, parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy
8:55 hod. …. Havířov, vlakové nádraží ČD
9:15 hod. …. Karviná AN – st. č. 6
Program
- v dopoledních hodinách příjezd do Krakowa
- prohlídka Krakowa s průvodcem cca 3 hodiny, poté individuální volno
- předpokládaný odjezd do ČR 17:30 – 18:30 hod. (prosíme klienty, aby byli u autobusu 15 minut před odjezdem)
- návrat ve večerních hodinách
Cena zahrnuje
Dopravu luxusním autobusem s klimatizací, WC a TV, služby průvodce, pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
- vstupné do památkových objektů a muzeí (v době adventu bývá vstup do královských komnat ve Wawelu zdarma)
- komplexní cestovní pojištění: 70 a více let 80 Kč/den, 18-69,99 let 40 Kč/den, dítě od 6 do 17,99 let 20 Kč/den, dítě do 5,99 let cestuje-li alespoň s jednou dospělou osobou 0 Kč/den
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Havířov a.s., IČ 45192081.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK