Adventní Vídeň

Adventní Vídeň, Rakousko, 8.12.2018, Bez stravy
Adventní Vídeň
Termín:
8.12. – 8.12.2018
Změnit termín
Délka:1 den / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:134149774
750 Kč (-0 %)
Popis
Prohlídka historického centra s průvodcem trvá cca 3 hodiny a končí u umělecko-historického muzea. Během individuálního volna je možné navštívit různé výstavy nebo některé z muzeí. Také můžete navštívit adventní koncerty, které se konají ve velkém sále Nové radnice, vstup je zdarma.

Před radnicí je téměř 150 stánků, které nabízí vánoční dárky, ozdoby na stromeček, cukrovinky a hřejivé nápoje. Děti se mohou vyřádit na kolotoči nebo rozvíjet svou fantazii a tvořivost v Ježíškově dílně. Na náměstí Marie Terezie čeká návštěvníky vánoční vesnička s tradičními výrobky uměleckých řemesel. Kouzelná atmosféra Vánoc na Vás dýchá prostě na každém kroku.
Další informace
Volitelný příplatek: místenka v autobuse 50 Kč/osoba
Minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu je 40 osob
Stravování
Vlastní
Doprava
Autobusem (prosíme klienty, aby byli na nástupních místech 15 minut před odjezdem autobusu)
Nástupní místa a časy odjezdů:
6:00 hod. ….. Karviná, AN, st.č. 6
6:15 hod. ….. Orlová, AN, st.č. 2
6:35 hod. ….. Havířov, vlakové nádraží ČD
7:00 hod. ….. Ostrava, parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy
7:30 hod. ….. Frýdek-Místek, AN, nástupiště A
Další nástupní místa po trase Ostrava - Olomouc - Brno po dohodě s CK JadranLevně
Program
- odjezd z nástupních míst dle uvedeného rozpisu
- v dopoledních hodinách příjezd do Vídně
- prohlídka Vídně s průvodcem, individuální volno
- 18:00 – 19:00 hod. odjezd do ČR (prosíme klienty, aby byli u autobusu 15 minut před odjezdem) , návrat v pozdních nočních hodinách
Cena zahrnuje
Dopravu luxusním autobusem s klimatizací, WC a TV, služby průvodce, pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
- případné vstupné do památkových objektů a muzeí
- komplexní cestovní pojištění (léčebné výlohy, úraz, storno zájezdu, odpovědnost, zavazadla): 70 a více let 80 Kč/den, 18-69,99 let 40 Kč/den, dítě od 6 do 17,99 let 20 Kč/den, dítě do 5,99 let cestuje-li alespoň s jednou dospělou osobou 0 Kč/den
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Havířov a.s., IČ 45192081.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK