Apartmány Nena

Apartmány Nena, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Podaca, 1.6.2018, Bez stravy
Apartmány Nena
Tip
Termín:
1.6. – 10.6.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129843357
4 590 Kč (-0 %)
Popis
Apartmánový dům Nena se nachází na pravé straně magistrály hned za vjezdem do Podaci ze směru od Splitu.
Ubytování
Každý apartmán má denní místnost s dvoulůžkem a třetím lůžkem nebo přistýlkou, vlastní koupelnu (sprchový kout + WC), TV, kuchyňku a balkon směrem na mořskou stranu.
Menší apartmán pro 4 osoby má jednu malou ložnici se 2 oddělenými lůžky, denní místnost s dvoulůžkem, vlastní koupelnu (sprchový kout + WC), TV, kuchyňku a balkon směrem na mořskou stranu.
Velký apartmán pro 4-6 osob v druhém patře domu má dvě ložnice (každou se 3 lůžky), 2 koupelny s vanou, disponuje rozlehlou terasou s pěkným výhledem na moře.
Společné posezení je v přízemí, parkování pro klienty za domem zdarma. Možnost wifi připojení k internetu zdarma.
Vzdálenosti
Pláž - 70 m.
Další informace
Stravování: vlastní, možnost dokoupení polopenze v nedaleké restauraci (50 m) za 2.890 Kč/1 osoba/pobyt na 7 nocí
Stravování
vlastní
Doprava
Autobusem, vlastní
Cena zahrnuje
Zvolený typ dopravy, 7x ubytování v apartmánu, lůžkoviny, spotřebu el. energie a vody, wifi připojení k internetu, závěrečný úklid, pobytovou taxu, parkování, zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění
Slevy
dítě do 12 let sleva 200 Kč/pobyt na 7 nocí

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP:
do 31.1.2018 sleva za včasný nákup 7% z ubytování
do 28.2.2018 sleva za včasný nákup 5% z ubytování
do 31.3.2018 sleva za včasný nákup 3% z ubytování
(slevy za včasný nákup jsou již v zobrazených cenách automaticky odečteny)

VĚRNOSTNÍ SLEVA (bez časového omezení) - 3% z ceny ubytování i dopravy pro klienty, kteří se zúčastnili zájezdu CK JadranLevne.cz do Chorvatska aspoň jednou v letech 2010-2017.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Havířov a.s., IČ 45192081.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK