Letní Wroclaw

Letní Wroclaw, Polsko, 2.6.2018, Bez stravy
Letní Wroclaw
FM
Termín:
2.6. – 2.6.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:134677739
750 Kč (-0 %)
Popis
Wroclaw přezdívaná „Benátky střední Evropy“ se nachází ve slezské nížině na řece Odra a je čtvrtým největším městem v Polsku. Ve městě najdete unikátní gotickou architekturu, spoustu církevních staveb a dokonce ostrovy. Téměř všechny významné památky jsou soustředěny v centru či v dosahu krátké procházky. Můžete se projít po 112 mostech, 12 ostrovech a odpočinout si v krásných poříčních parcích.

S průvodcem si prohlédnete: most Grunwaldzki – turistický symbol města, most Pokoju, Tumský ostrov s katedrálou sv. Jana Křtitele (Vratislavský dóm) - nejstarší část města, radnici - jednu z nejhezčích historických radnic v Polsku, stavba budovy a výzdoba dohromady vznikaly tři století, halu století - milník v dějinách železobetonových staveb, zapsána na seznamu UNESCO, univerzitu - založenou v roce 1702, je jednou z nejstarších vysokých škol ve střední Evropě, budovu opery, Rynek – jedno z největších středověkých náměstí v Evropě a další...
Další informace
Volitelný příplatek: místenka v autobuse 50 Kč/osoba
Minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu je 40 osob
Stravování
Vlastní
Doprava
Autobusem
Nástupní místa a časy odjezdů:
6:00 hod. …. Frýdek-Místek, AN – nástupiště A
6:30 hod. …. Ostrava, parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy
6:55 hod. …. Havířov, vlakové nádraží ČD
7:15 hod. …. Karviná, AN – st. č. 6
Cena zahrnuje
Dopravu luxusním autobusem s klimatizací, WC a TV, služby průvodce, pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
- případné vstupné do památkových objektů a muzeí
- komplexní cestovní pojištění: 70 a více let 80 Kč/den, 18-69,99 let 40 Kč/den, dítě od 6 do 17,99 let 20 Kč/den, dítě do 5,99 let cestuje-li alespoň s jednou dospělou osobou 0 Kč/den
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Havířov a.s., IČ 45192081.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK