Luxusní klimatizované domky

Luxusní klimatizované domky, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baško Polje, 1.6.2018, Bez stravy
Luxusní klimatizované domky
Tip
Termín:
1.6. – 10.6.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:147744300
4 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Domky jsou umístěny ve svahu, v kempu Baško Polje, ukryté ve stínu borovic. Místní krásné pláže s jemnými oblázky jsou vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Kemp je spojen s centrem města Baška Voda chodníčkem vedoucím podél romantických pláží cca 20 minut pohodlnou chůzí.
Ubytování
Domky 1/4+2 (pro max. 6 osob), 24 m2 (rozměr bez terasy) jsou vybaveny 2lůžkovou a 3lůžkovou ložnicí (3.lůžko je patrové), denní místností vybavenou kuchyň. koutem, lednicí, jídelnou s gaučem vhodným jako přistýlka pro 1 osobu, sprchou a WC, SAT TV, DVD, rádiem. Terasa je vybavena zahradním nábytkem.

Domky 1/4+1 LUX (pro max. 5 osob), 32 m2 (rozměr bez terasy) mají dvě 2lůžkové ložnice, klimatizovanou denní místnost s rozkládacím gaučem (přistýlka pro 1 osobu), vybavený kuchyňský kout s lednicí, LCD SAT TV, DVD, 2 koupelny s WC. Terasa je vybavena zahradním nábytkem.

Domky se musí obsadit min. počtem 4 osob. V případě nižšího počtu osob je příplatek za neobsazené lůžko 100%.
Poloha
Oblázková pláž cca 400 m.
Další informace
V kempu restaurace, směnárenské služby, market, sejf v recepci kempu, sportovní hřiště na košíkovou, malý fotbal či volejbal, ping-pongové stoly, dětský koutek a další.

Ručníky, utěrky a čisticí prostředky nejsou součástí vybavení. Na místě si lze pronajmout ručníky za 10 EUR/týden.
Stravování
Vlastní.
Doprava
Autobusem, vlastní.
Cena zahrnuje
Ubytování, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, klimatizaci, závěrečný úklid, povlečení, parkovací místo, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Pobytovou taxu 1 EUR osoba/noc, osoba 12-18 let 0,50 EUR /noc, děti do 12 let ZDARMA, přihlašovací poplatek cca 2 EUR osoba/týden - toto je splatné na místě, zapůjčení ručníků 10 EUR /týden, komplexní cestovní pojištění.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Havířov a.s., IČ 45192081.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK