Nákupy v Primarku

Nákupy v Primarku, Rakousko, 17.11.2018, Bez stravy
Nákupy v Primarku
FM
Termín:
17.11. – 17.11.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:137407815
690 Kč (-0 %)
Popis
Navštívíme obrovské nákupní centrum SÜD na okraji Vídně, kde si užijeme pětihodinový předvánoční nákupní maraton. Největším lákadlem je světoznámý obchodní řetězec PRIMARK, kde zakoupíme oblečení a doplňky pro celou rodinu za velmi příznivé ceny.

Z nejpopulárnějších módních sítí a značek jsou zde zastoupeny: Zara, Zara home, H&M, C&A, New Yorker, Hollister, S.Oliver, Esprit, Pull&Bear, Peek&Cloppenburg, Orsay, Benetton, Sisley, Desigual, Bershka, Marco O'Polo, Lacoste, Vero Moda, Lush, MAC, my muesli, Pandora, The Body shop a mnoho dalších.
Další informace
Volitelný příplatek: místenka v autobuse 50 Kč/osoba
Minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu je 40 osob
Stravování
Vlastní
Doprava
Autobusem
Nástupní místa a časy odjezdů:
6:00 hod. ….. Karviná, AN, st.č. 6
6:15 hod. ….. Orlová, AN, st.č. 2
6:35 hod. ….. Havířov, AN, st.č. 6 (u nové Rotundy)
7:00 hod. ….. Ostrava, parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy
7:30 hod. ….. Frýdek-Místek, AN, nástupiště A
Další nástupní místa po trase Ostrava - Olomouc - Brno po dohodě s CK JadranLevně
Program
- příjezd okolo poledne k obchodnímu centru SÜD
- volný program na nákupy
- předpokládaný odjezd do ČR 17:00
- návrat ve večerních hodinách
Cena zahrnuje
Dopravu luxusním autobusem s klimatizací, WC a TV, pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
- komplexní cestovní pojištění: 70 a více let 80 Kč/den, 18-69,99 let 40 Kč/den, dítě od 6 do 17,99 let 20 Kč/den, dítě do 5,99 let cestuje-li alespoň s jednou dospělou osobou 0 Kč/den
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Havířov a.s., IČ 45192081.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK