Studia Lenka

Studia Lenka, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac, 1.6.2018, Bez stravy
Studia Lenka
Tip
Termín:
1.6. – 10.6.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:126728399
4 690 Kč (-0 %)
Ubytování
Ubytování je zařízeno ve studiích pro 2 osoby, která jsou vybavena dvoulůžkem, zařízeným kuchyňským koutem (lednička, 2-plotýnkový el. vařič, varná konvice, základní nádobí), koupelnou (sprchový kout) s WC a balkonem s pěkným, většinou přímým výhledem na moře.
Některá studia mají možnost přistýlky.
K dispozici je také jeden apartmán 4+2: 2 ložnice s dvoulůžkem a přistýlkou formou rozkládacího křesla, každá ložnice má vlastní koupelnu s WC a vlastní balkon - jeden s přímým a jeden s bočním výhledem na moře. Apartmán má k dispozici společný kuchyňský kout na jednom z balkonů.
Poloha
Apartmánový dům Lenka se nachází v centrální části Gradacu ve vzdálenosti cca 350 m od pláže.
Vzdálenosti
Pláž - 350m
Další informace
Výborná domácí polopenze (snídaně kontinentální, večeře jednotné menu – polévka, hl. jídlo, salát) je podávána na zastřešené terase v přízemí domu.
Parkování osobních automobilů u domu zdarma. U majitele objektu je možnost zakoupení pestré škály výletů – jak lodních, tak autobusových.
Stravování
Vlastní
Doprava
Autobusem, vlastní
Cena zahrnuje
7x ubytování ve studiu/aparmánu, zvolený typ dopravy, lůžkoviny, spotřebu el. energie a vody, wifi připojení k internetu, závěrečný úklid, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
polopenze 3290 Kč, dítě do 12 let polopenze 2890 Kč, komplexní cestovní pojištění
Slevy
dítě do 11,99 let na pevném lůžku - sleva 200 Kč
osoba od 7 let na přistýlce - sleva 200 Kč
dítě do 6,99 let na přistýlce - sleva 50% z ceny ubytování
dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko - ubytování ZDARMA

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP:
do 31.1.2018 - sleva 10% z ubytování
do 28.2.2018 - sleva 5% z ubytování
do 31.3.2018 - sleva 3% z ubytování
(slevy za včasný nákup jsou již v zobrazených cenách automaticky odečteny)

VĚRNOSTNÍ SLEVA (bez časového omezení) - 3% z ceny ubytování i dopravy pro klienty, kteří se zúčastnili zájezdu CK JadranLevne.cz do Chorvatska aspoň jednou v letech 2010-2017.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Havířov a.s., IČ 45192081.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK