Turistika na Slovensku s wellness

Turistika na Slovensku s wellness, Slovensko, 6.10.2018, Bez stravy

Turistika na Slovensku s wellness

Turistika na Slovensku s wellness
FM
Termín:
6.10. – 6.10.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:135795928
690 Kč (-0 %)
Popis
Připravili jsme pro Vás zájezd s podtitulem “aktivní odpočinek”. Pokocháme se výhledy z Nízkých Tater a nádhernou přírodou sestoupáme k Demanovské jaskyni slobody.

Demänovská jaskyňa slobody je nejvíce navštěvovaná jeskyně na Slovensku. Byla objevena v roce 1921, pro veřejnost byla zpřístupněna o 3 roky později. Od zastávky autobusu k ní vede cesta dlouhá asi 400m (výstup trvá cca 15 min.). Po cestě je naučná stezka, která nás seznámí s krasovým územím Slovenska. Uvnitř uvidíme velice bohatou krasovou výzdobu, podzemní řeku Demänovku, krasové jezírka a typické říční modelování chodeb. Krasová výzdoba jeskyně není jen sněhově bílá, ale řada krápníků i sintrových vodopádů je obarvena sloučeninami železa (žlutá a červená barva) nebo manganu (tmavě šedá až černá barva).
Demänovská jaskyňa slobody je propojena s celou soustavou jeskyní v dolině včetně Demänovské ladové jaskyně. Převýšení je 86 m, schodů je přesně 1118 a průměrná teplota v jeskyni je zhruba 6,5°C.

Poté se přesuneme do největšího vodního parku na Slovensku TATRALANDIA, který je díky zdroji termální minerální vody návštěvníkům k dispozici po celý rok. Tatralandia nabízí 14 bazénů s mořskou, termální a čirou vodou (z toho 10 s celoročním provozem), 26 tobogánů a skluzavek (z toho 6 s celoročním provozem), tropical paradise, a keltský saunový svět.
Další informace
Volitelný příplatek: místenka v autobuse 50 Kč/osoba
Minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu je 40 osob
Stravování
Vlastní
Doprava
Autobusem
Nástupní místa a časy odjezdů:
5:45 hod. …. Karviná, AN, st.č. 6
6:00 hod. …. Orlová, AN, st.č. 2
6:20 hod. …. Havířov, AN, st.č. 6 (u nové Rotundy)
6:40 hod. …. Ostrava, parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy
7:00 hod. …. Frýdek-Místek, AN, nástupiště A
Program
- v dopoledních hodinách cca v 10:00 hod. příjezd na Vrbické pleso
- procházka po okolí (jezero, rozhledna aj.) a sestup k Demänovské jaskyni slobody (cca 4 km)
- 14:00 -15:00 hod. prohlídka jeskyně – tradiční okruh (kdo by nechtěl na prohlídku, může se zdržet na Jasné)
- 15:15 přejezd autobusem k Tatralandii
- 16:00-19:00 hod. koupání v Tatralandii
- 19:15 odjezd zpět do ČR
Cena zahrnuje
Dopravu luxusním autobusem s klimatizací, WC a TV, služby průvodce, pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
- vstup do jeskyně – tradiční okruh 1 hodina (8€/dospělý, 7€/studenti, senioři nad 60let, 4€/dítě 6-15let)
- vstup do Tatralandie na 3 hodiny (23€ /dospělý, 20€ /student, senior, dítě 12-17let, 17€/dítě 6-11let, 14€ /dítě 3-5let), příplatky za saunový svět, masáže aj.
- komplexní cestovní pojištění: 70 a více let 80 Kč/den, 18-69,99 let 40 Kč/den, dítě od 6 do 17,99 let 20 Kč/den, dítě do 5,99 let cestuje-li alespoň s jednou dospělou osobou 0 Kč/den
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Havířov a.s., IČ 45192081.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK