Turistika na Slovensku s wellness

Turistika na Slovensku s wellness, Slovensko, 6.10.2018, Bez stravy

Turistika na Slovensku s wellness

Turistika na Slovensku s wellness
Termín:
6.10. – 6.10.2018
Změnit termín
Délka:1 den / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:135795928
690 Kč (-0 %)
Popis
Připravili jsme pro Vás zájezd s podtitulem “aktivní odpočinek”. Pokocháme se výhledy z Nízkých Tater a nádhernou přírodou sestoupáme k Demanovské jaskyni slobody.

Demänovská jaskyňa slobody je nejvíce navštěvovaná jeskyně na Slovensku. Byla objevena v roce 1921, pro veřejnost byla zpřístupněna o 3 roky později. Od zastávky autobusu k ní vede cesta dlouhá asi 400m (výstup trvá cca 15 min.). Po cestě je naučná stezka, která nás seznámí s krasovým územím Slovenska. Uvnitř uvidíme velice bohatou krasovou výzdobu, podzemní řeku Demänovku, krasové jezírka a typické říční modelování chodeb. Krasová výzdoba jeskyně není jen sněhově bílá, ale řada krápníků i sintrových vodopádů je obarvena sloučeninami železa (žlutá a červená barva) nebo manganu (tmavě šedá až černá barva).
Demänovská jaskyňa slobody je propojena s celou soustavou jeskyní v dolině včetně Demänovské ladové jaskyně. Převýšení je 86 m, schodů je přesně 1118 a průměrná teplota v jeskyni je zhruba 6,5°C.

Poté se přesuneme do největšího vodního parku na Slovensku TATRALANDIA, který je díky zdroji termální minerální vody návštěvníkům k dispozici po celý rok. Tatralandia nabízí 14 bazénů s mořskou, termální a čirou vodou (z toho 10 s celoročním provozem), 26 tobogánů a skluzavek (z toho 6 s celoročním provozem), tropical paradise, a keltský saunový svět.
Další informace
Volitelný příplatek: místenka v autobuse 50 Kč/osoba
Minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu je 40 osob
Stravování
Vlastní
Doprava
Autobusem (prosíme klienty, aby byli na nástupních místech 15 minut před odjezdem autobusu)
Nástupní místa a časy odjezdů:
5:45 hod. …. Karviná, AN, st.č. 6
6:00 hod. …. Orlová, AN, st.č. 2
6:20 hod. …. Havířov, vlakové nádraží ČD
6:40 hod. …. Ostrava, parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy
7:00 hod. …. Frýdek-Místek, AN, nástupiště A
Program
- v dopoledních hodinách cca v 10:00 hod. příjezd na Vrbické pleso
- procházka po okolí (jezero, rozhledna aj.) a sestup k Demänovské jaskyni slobody (cca 4 km)
- 14:00 -15:00 hod. prohlídka jeskyně – tradiční okruh (kdo by nechtěl na prohlídku, může se zdržet na Jasné)
- 15:15 přejezd autobusem k Tatralandii
- 16:00-19:00 hod. koupání v Tatralandii
- 19:15 odjezd zpět do ČR (prosíme klienty, aby byli u autobusu 15 minut před odjezdem)
Cena zahrnuje
Dopravu luxusním autobusem s klimatizací, WC a TV, služby průvodce, pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
- vstup do jeskyně – tradiční okruh 1 hodina (8€/dospělý, 7€/studenti, senioři nad 60let, 4€/dítě 6-15let)
- vstup do Tatralandie na 3 hodiny (23€ /dospělý, 20€ /student, senior, dítě 12-17let, 17€/dítě 6-11let, 14€ /dítě 3-5let), příplatky za saunový svět, masáže aj.
- komplexní cestovní pojištění: 70 a více let 80 Kč/den, 18-69,99 let 40 Kč/den, dítě od 6 do 17,99 let 20 Kč/den, dítě do 5,99 let cestuje-li alespoň s jednou dospělou osobou 0 Kč/den
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Havířov a.s., IČ 45192081.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK